POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [12.01.2016, 14:59:37] • Świnoujście

Sprawdź może to Twój pies! Od tygodnia czeka na właściciela

Sprawdź może to Twój pies! Od tygodnia czeka na właściciela

fot. Czytelnik

Psiak przybłąkał się tydzień temu i aktualnie znajduje się na bazie świnoujskiej firmy. Nasz Czytelnik bardzo prosi właściciela o odebranie swojej zguby. Pomimo wieokrotnych publikacji zdjęć pieska w internecie, opiekun jak dotąd nie zgłosił się po zwierzaka. Jeżeli nikt się po niego nie zgłosi, zostanie oddany do schroniska.

- Pies przybłąkał się tydzień temu, pokazywałem jego zdjęcia na facebooku, niestety bezskutecznie. Obecnie znajduje się na bazie materiałowosprzętowej naszej firmy, jednak nie wiem jak długo jeszcze będziemy mogli ją przechowywać. Po odejściu niskich temperatur może się okazać, że oddamy go do schroniska, czego wolimy uniknąć- pisze w liście do redakcji Czytelnik.

To Twój pies? Zadzwoń pod numer telefonu 608 570 445.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [14.01.2016, 15:12:48] • [IP: 82.139.61.**]

i gdzie są Ci co KOCHAJĄ Zwierzęta, dlaczego dopuści żeby przyszedł na świat, a potem, go wyrzucili? Nie lepiej zabezpieczyć pieski, żeby było ich w Świnoujściu 10 razy mniej??

Gość • Środa [13.01.2016, 11:18:44] • [IP: 213.39.132.**]

Ładny jest ten BOBIK, a jak ładnie pozuje.

lekarz psychiatra • Środa [13.01.2016, 09:41:34] • [IP: 80.55.205.***]

Zaciekawiłeś mnie 23:01:06. Po czym poznajesz, ze kundel jest szczery?

Gość • Środa [13.01.2016, 09:26:11] • [IP: 80.245.186.**]

śliczna psinka, gdybyśmy nie mieli swojej suni, od razu ta byłaby nasza

SKS • Środa [13.01.2016, 00:13:00] • [IP: 95.129.224.***]

właściwie to fajny ten burek.

Gość • Wtorek [12.01.2016, 23:26:05] • [IP: 92.42.119.***]

A niby psy takie są mądre że potrafią wyniuchać drogę do domu. Ten psiak może nawiał ze swojego bo może pan za bardzo go kochał. A niektórzy to poafią kochać psy oj potrafią, bardziej niż ludzi..

Gość • Wtorek [12.01.2016, 23:01:06] • [IP: 80.245.182.**]

Wziąłbym ale już mam dwa takie przygarnięte z ulicy :( Pies mądrzejszy jest od ludzi a przede wszystkim zawsze o 1000 razy bardziej szczery.

Gość • Wtorek [12.01.2016, 20:33:57] • [IP: 62.69.203.***]

I śmieje się z debili psina.

Gość • Wtorek [12.01.2016, 20:32:35] • [IP: 62.69.203.***]

Gorsi od kundli się odezwali.Fajna psinka i widać mądrzejsza od nie jednego miejscowego.No fajny psiak z tym uchem.A debili kastrować co by Polska była lepsza.

Gość • Wtorek [12.01.2016, 20:08:24] • [IP: 62.69.251.***]

o czym ty pierdzielisz niedorozwoju?

Gość • Wtorek [12.01.2016, 18:57:00] • [IP: 176.0.102.**]

ludzie poco te zarty jakby kturemus z zartownisiuw zniknol pies to lament na calego Po Straz pozarna by dzwonili a moze ten pies jest jakies starszej kobiety itd muglby uratowac kogos zycie ludzie puknijcie sie w glowe i zastanowcie sie nad soba naja

Gość • Wtorek [12.01.2016, 17:35:19] • [IP: 93.94.184.*]

Kolejny piesek na bazie u najlepszej firmy w miescie.

Gość • Wtorek [12.01.2016, 17:21:34] • [IP: 92.42.114.***]

W schroniskuoze byl juz wlasciciel i gp nie zastal...ludziska . ...przeciez nie karzdy ma dostep do internetu nie przyszlo wam to do glowy?

Gość • Wtorek [12.01.2016, 17:00:11] • [IP: 92.42.116.***]

To jest pies z firmy ochroniarskiej która pilnuje mienia na stacji enea z tyłu cmentarza.

pazdzioch • Wtorek [12.01.2016, 16:46:53] • [IP: 37.47.70.***]

a to jest pies??a wyglada jak kot

Gość • Wtorek [12.01.2016, 16:40:23] • [IP: 2.243.22.***]

jak zwykle durne komentarze.!!Slodka psinka, trzymam kciuki zeby odnalazl sie wlasciciel, albo zeby Jakis wspanialy czlowiek zaadoptowal psine, najwierniejszego przyjaciela czlowieka

Gość • Wtorek [12.01.2016, 16:20:53] • [IP: 62.69.251.***]

Niech sprawdzę...eeee...nie, to nie mój, przeciez ja nie mam kundla

Gość • Wtorek [12.01.2016, 16:12:45] • [IP: 94.254.129.***]

To nie mój, mój poszedł do LIDLA kupić kaczkę na obiad !!

Gość • Wtorek [12.01.2016, 16:02:19] • [IP: 62.69.231.***]

Ooo! piesełek :-)

Gość • Wtorek [12.01.2016, 15:42:58] • [IP: 80.245.188.**]

Piesek może ma czipa

Gość • Wtorek [12.01.2016, 15:33:34] • [IP: 95.129.224.***]

Ja sprawdziłam, moja Negra jest w domu, leży na kanapie. Jak do tej pory właściciel nie zauważył, że psa nie ma to lepiej niech do niego nie wraca.

Gość • Wtorek [12.01.2016, 15:13:40] • [IP: 83.20.80.***]

Dobrze przeglądnę album ze zdjęciami i sprawdzę czy to nie mój pies. Tytuł trzecioklasisty, język polski pod psem...

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Pożar na działkach Przy ulicy Krzywej na terenie ogródków działkowych doszło do pożaru. Palił się duży kontener na śmieci po brzegi wypełniony odpadami. Na działki przyjechali strażacy. Na miejsce zadysponowano jeden wóz strażacki. Strażacy w niecałą godzinę poradzili sobie z zagrożeniem. - Podano jeden prąd wody w natarciu na palące się śmieci - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu. Pożar wybuchł w niedzielę rano, przed godziną 6:00 ■ No i stało się to co zwykle, czy inwazja komarów na Świnoujście wystartowała. Komary równo żrą starszych i młodszych, biednych i bogatych, Polaków i Niemców. Niestety władze miasta zdają się problemu nie dostrzegać. Już w zeszłym tygodniu pojawiły się małe krwiopijcze bestie, które nie pozwalały spokojnie chodzić ulicami czy posiedzieć na plaży. Spóźnione jak co roku opryski robione „po taniości” jak widać znowu powodują, że wolny czas to teraz lepiej spędzić w domu, niż na działce czy z przyjaciółmi albo rodziną na promenadzie. W zeszłym tygodniu redakcja zadała pytanie gdzie i kiedy były ostatnie opryski i jak miasto zamierza teraz walczyć z komarami. Niestety kilka dni to za mało dla świnoujskiego magistratu, żeby dać prostą informację. Póki co mieszkańcom i turystom pozostaje wykupywanie znowu wszystkich możliwych środków na komary i pośpiewywanie znanej piosenki Crazy Boys „lato z komarami lato swędzące bez przerwy lato, komary i nerwy latoooooo”. ■ Dlaczego często do działań wyjeżdża kilka wozów strażackich? Zgodnie z ogólnokrajowymi zasadami dysponowania jednostek ochrony przeciwpożarowej do zgłoszenia o charakterze medycznym, dysponowanych jest minimum 6 strażaków Państwowej Straży Pożarnej. Ze względu na zapewnienie ciągłej gotowości do realizacji pozostałych ustawowych zadań i możliwości wystąpienia zdarzeń o innym charakterze, do większości zdarzeń dysponowane są minimum dwa bojowe pojazdy pożarnicze - wyjaśnił kpt. Paweł Piorun ■ Świnoujście najbardziej zadłużonym miastem w Polsce! 6.935 zł. tyle wynosi dług w przeliczeniu na jednego mieszkańca Świnoujścia! Taką informację podał dzisiaj Portal Samorządowy, który opisał roczne sprawozdanie Krajowej Rady Regionalnej izby Obrachunkowej. Świnoujście wyprzedziło Szczecin i Wałbrzych. Powiaty grodzkie są najbardziej zadłużoną grupą samorządów – czytamy na stronie portalu. Do tej pory słyszymy co chwilę informację prezydenta o sukcesach jego i współpracowników. Jakoś zapomniał jednak głośno powiedzieć, że te „sukcesy” opiera na zadłużania Miasta i Mieszkańców ■ W wyniku przeprowadzonych działań naprawczych, jakość wody w sieci wodociągowej w kwartale ulic Żeromskiego 31 do Żeromskiego 21, cała ul. M. Konopnickiej oraz dla budynków przy ul. B. Prusa 7 i 9 w Świnoujściu przy ul. Olsztyńskiej nie wykazuje przekroczenia norm mikrobiologicznych. Woda nadaje się do spożycia bez ograniczeń. Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świnoujściu w dniu dzisiejszym tj. 18.07.2022 r. wydał stwierdzenie przydatności wody do spożycia ■