POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [13.07.2019, 08:59:57] • Świnoujście

Czytelnik: Turyści przyjechali na osiedle Platan

Czytelnik: Turyści przyjechali na osiedle Platan

fot. Czytelnik

Smród, brud i pełno skrzeczących mew, walczących o jedzenie ze śmietnika na osiedlu Platan. Załamani mieszkańcy skarżą się naszej redakcji.

Jak relacjonuje nasz Czytelnik, co roku turyści wypoczywający na osiedlu Platan pozostawiają po sobie pełno śmieci. Nie dość że śmieci wysypują się z pełnego kosza, to głodne mewy rozsypują je po całym osiedlu.

Czytelnik: Turyści przyjechali na osiedle Platan

fot. Czytelnik

Jak możemy temu zaradzić? Mają Państwo jakieś ciekawe pomysły?

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 66

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 19:30:44] • [IP: 88.156.232.***]

Nie chodzi O To czy to Platan, czy inne osiedle...Chodzi o turystów, którzy jak tylko poczują, że są daleko od domu, od swojego środowiska, od osób, które ich znają, widzą ich i oceniają ich zachowanie zaczynają być sobą...Kulturę i dobre zachowanie w domach zostawiają...

Przem. • Poniedziałek [15.07.2019, 09:40:43] • [IP: 176.221.122.***]

Po 99% komentarzy dochodzę do wniosku, że maść na ból dupy powinna być rozdawana przez miasto darmowo. Jak woreczki na psie odchody. W każdym urzędzie, kiosku, markecie przy kasach. Bardzo by niektórym sfrustrowanym mieszkańcom pomogła.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 22:07:00] • [IP: 37.47.150.**]

Zlikwidować te pseudo śmietniki na psie odchody to i śmieci będzie mniej pozostawianych nie w komorach śmieciowych tylko własnie przy tych śmietnikach - zamiast woreczków z psimi kupkami to są sterty śmieci biedronkowych i macdonaldowych !!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:51:43] • [IP: 37.47.139.*]

wyglądaja jak jakies niemieckie socjale ze scianami pekajacymi jak z dykty to i chlew bród smród droga pomiedzy blokami od 11-stego listopada do malczewskiego nieskoszona trawa i smieci caly rok sie walaja melina zburzyc to wpizdu park ładny zrobić !!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:51:06] • [IP: 31.11.131.**]

Tak temat zakazu krótkoterminowego trafi na sesje rady miasta bo czas już na to ! To problem dla wspolnot ze śmieciami, podatkami dla miasta : oplata klimatyczna, podatki dla US, dla stałych mieszkańców z hałasem, kosztami remontow, auta zaparkowane gdzie popadnie, rowery zostawiane gdzie popadnie. Firmy wynajmujace mieszkania w budynkach ktore nie sa hotelami - to jest problem, i czaz z tym zrobic porzadek. Turysci do hoteli, pensjonatow, hosteli a jak nie stac to nie przyjezdzaj.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:02:48] • [IP: 84.241.199.***]

śmieci z biedry wywalają - zapomnieli koszyka...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 09:13:02] • [IP: 176.221.122.***]

Od razu widać że to pyraki, bydło

Gość • Niedziela [14.07.2019, 00:49:59] • [IP: 37.47.130.**]

Te mieszkania są pod turystów bo mieszkańcy wiedzą że są lipne.

Gość • Sobota [13.07.2019, 21:33:15] • [IP: 176.221.122.***]

BYDŁO

Gość • Sobota [13.07.2019, 21:11:32] • [IP: 5.173.136.***]

nie ma kar to jest bałagan

Gość • Sobota [13.07.2019, 20:31:11] • [IP: 77.88.191.**]

TEn platan to ja niewiem jaka PATALOGOIA< wole juz u siebie na krzywej mieszkac na zachodnim, tam jest kulturka i umiemy sie dobrze bawic

Gość • Sobota [13.07.2019, 20:28:18] • [IP: 77.252.46.***]

Jakie apartamenty - takie śmietniki. To" Ruski Stadion" był, jest i będzie. Za czasów" Ruskiego Stadionu" był tam większy porządek, niz teraz na tym" Brudasowie".

Gość • Sobota [13.07.2019, 20:26:10] • [IP: 176.221.123.***]

no platanik i wszystko jasne ci co mają hajs niestety uciekają z platanika i nikomu nie ściska nic a jak tak dobrze to za rok też jest sezon miłego mieszkania

Gość • Sobota [13.07.2019, 19:08:21] • [IP: 37.47.136.***]

przyjeżdża na wczasy hołota do apartemtów. Drą ryja jakby sami byli, nie zwracają uwagi na to, że mieszkają ludzie, którzz chcą spokoju. Ale cóż podostawali po 500 zł na wrzeszączch bachorów ni i pany wielkie

Gość • Sobota [13.07.2019, 18:22:05] • [IP: 95.40.21.***]

Ależ k...A wam dupę ściska że ktoś mieszka na platanie.

Gość • Sobota [13.07.2019, 17:52:57] • [IP: 176.221.122.***]

Pod każdą Biedronką w mieście jest taki syf że masakra, nikt u nich nie sprzata parkingów a ni nie opróżnia smietników.. powinien się regionalny wziąć za tych kierowników!!

Gość • Sobota [13.07.2019, 17:20:46] • [IP: 37.47.129.***]

Ja współczuje mieszkancom. Część właścicieli traktuje te mieszkania jak hotel. Wiadomo że turyści przyjeżdzaja na wczasy i nie musza rano wstawac. Czesto sie bawia do pozna i przeszkadzaja mieszkancom. Powinien byc bezwzgledny zakaz wynajmowanis mieszkan turystom.

Gość • Sobota [13.07.2019, 16:44:39] • [IP: 37.8.231.**]

123.*** - straż miejska na prywatnym osiedlu raczej nie ma co robić. Może ukarać administratora za bałagan na posesji mandatem albo wnioskiem do sądu.

Gość • Sobota [13.07.2019, 16:28:03] • [IP: 37.8.230.**]

Zakaz i jeszcze raz zakaz wynajmu krótkoterminowego mieszkań na osiedlach mieszkalnych.na wszystkich osiedlach gdzie są wynajmowane mieszkania dla wczasowiczów jest syf i bajzel.

ZforM • Sobota [13.07.2019, 16:27:35] • [IP: 212.39.178.**]

Wytepic turystow a pozniej mewy. Proste? Proste. Mozna to zrobic rownoczesnie - bedzie taniej i szybciej :-)

Gość • Sobota [13.07.2019, 16:09:46] • [IP: 80.153.7.***]

mieszkancy ?? w tym miescie nasze wladze sa zaiteresowane tylko turystami, a nie mieszkancacmi

Gość • Sobota [13.07.2019, 15:22:51] • [IP: 77.88.191.**]

Dzicz z buszu

Gość • Sobota [13.07.2019, 14:37:09] • [IP: 188.146.99.***]

Zmora tego miasta to turyści...

Gość • Sobota [13.07.2019, 14:19:49] • [IP: 78.55.123.**]

Jak mozna mieszkac w takim mieszkaniowym getcie, osiedle zostalo zbudowane najnizszym mozliwym kosztem za kilka lat domy pojda do generalnego remontu, tak ze problem smieciowy to tak zwany pikus!!

Gość • Sobota [13.07.2019, 13:41:01] • [IP: 5.173.136.***]

Tak się kończy wolny rynek. Zyski do prywatnej kieszeni i wywalone na koszty i szkody społeczne.

Oglądasz 1-25 z 66
■ Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie Inspektorat w Świnoujściu poszukuje kandydata do pracy. Wymagane wykształcenie: średnie. Miejsce pracy: ZUS Inspektorat w Świnoujściu ul. Piastowska 63. Więcej informacji na stronie: www.zus.pl lub w sekretariacie pod nr telefonu 91-382-38-00 ■
■ Następna bomba na dnie Zalewu Szczecińskiego. Płetwonurkowie przerpowadzą ekspertyzę. Czekamy na więcej informacji ■ Uwaga. Przerwa w dostawie wody. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że we wtorek 23 lipca 2019r. w godz. 8-14 nastąpi przerwa w dostawie wody przy ulicach: • Wojska Polskiego ; 8A-8E; 10A-10B;12A-12B; 14(hotel Hampton by Hilton);16A-16G;18A-18D • 11 Listopada:2A-2F;3A-3E; 5(LIDL);12A-12B; 14A-14C; • Osiedle Przylesie; Osiedle Dębina • Chełmońskiego: Osiedle PLATAN ■ Po zmroku, kiedy ruch samochodowy w mieście nie jest już tak natężony, na ulice wyjeżdżają domorośli rajdowcy. Niespełnieni za dnia, wieczorami urządzają sobie wyścigi, często jadąc dwoma równoległymi pasami. Mieszkaniec, który napisał do redakcji iswinoujscie.pl, zastanawia się, gdzie w tym czasie są policjanci? ■ Nie uwierzycie. W Świnoujściu za korzystanie z toalety w jednym z lokali gastronomicznych można zapłacić nawet 20 złotych! Takie rzeczy tylko u nas! Świnoujście restauracja Azjan. Szok! – pisze nasz Czytelnik – Czy jego właściciele mają dość ludzi z zewnątrz i to taki straszak? Kiedyś przeżywaliśmy w Międzyzdrojach 5 złotych za kibelek w jakieś kawiarni, gdzie wszystko było na biało, ściany, fotele, stoły taki exclusive, a tu takie cacko 20 złotych toaleta – nie może wyjść z podziwu nasz Czytelnik ■ W niedzielny poranek Świnoujście wstrzymało oddech. Stanęły promy, ewakuowano mieszkańców przybrzeżnych domów, nawet pracownicy biura mariny-portu jachtowego musieli opuścić swoje miejsce pracy gdy 700 kilogramowy niewybuch przepływał 8.45 przez centrum miasta ■ Żegluga Świnoujska informuje, że do 31 sierpnia 2019 r. ogólnodostępna przeprawa promowa „Centrum” (popularne „Karsibory”) będzie czynna przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Jednocześnie przypomina, że do 20 września 2019 r. przeprawę będą obsługiwały trzy promy ■