POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [14.07.2019, 06:03:04] • Świnoujście

10-letni Szymon to wschodząca gwiazda disco dance! Przeprowadziliśmy z nim wywiad. Zobacz film!

10-letni Szymon to wschodząca gwiazda disco dance! Przeprowadziliśmy z nim wywiad. Zobacz film!

fot. Paweł Winowicz

Każdy z nas, kojarzy muzykę disco polo. Od stycznia tego roku w świecie muzyki pojawiła się nowa wschodząca gwiazda! Ma zaledwie 10 lat, a już skradł serca tysięcy Polaków!



Szymon Woner to 10-letni artysta, którego zamiłowaniem jest muzyka disco dance. WonerS, bo taki ma pseudonim, zaczął swoją przygodę z muzyką od stycznia tego roku, a jego najnowszy, dwutygodniowy klip ma już 173 tysiące odsłon! Nasi dziennikarze przeprowadzili z nim wywiad, zachęcamy do obejrzenia!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 21, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-21 z 21

Gość • Poniedziałek [15.07.2019, 09:43:55] • [IP: 176.221.110.***]

Upadek cywilizacji... a artykuł tak sponsorowany że aż boli

Gość • Niedziela [14.07.2019, 21:01:30] • [IP: 188.146.33.***]

Na czym polega fenomen tego chłopca bo nie kumam? Normalny dzieciak, jak każdy, niczym się niewyrozniajacy, o śpiewie nie wspomnę, po co go rodzice pchają? Krzywdzą dzieciaka, on jest przekonany że jest dobry w tym co robi. Szkoda chłopca.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:43:59] • [IP: 2.108.164.*]

Rodzice może nie zdają sobie sprawy jak bardzo krzywdzą dziecko „karierą”. Teraz jest czas na szkołę i rówieśników.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:41:46] • [IP: 80.245.189.***]

smutne...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 19:33:40] • [IP: 37.47.147.***]

To jeszcze dziecko, rodzice popchną go szybko w świat show biznesu a wiadomo jak to się kończy, imprezy, prochy, wypalenie i wiadomo co na końcu

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:33:24] • [IP: 185.13.106.***]

Będzie występował przed wiernymi?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:08:51] • [IP: 176.221.122.*]

Tępota rodziców wyszło zatrucie gmo rodzica w trakcie aktu płciowego 10 lat temu, albo zatrucie ze wschodu.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 13:05:40] • [IP: 176.221.123.***]

ludzie to potrafia swojemu dziecku zycie sp*rzyc

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:08:58] • [IP: 5.173.144.**]

i wlasnie w ten sposob niszczy sie marzenia i oczekiwania starych przylkad jak mozna sponiewierac wlasne dziecko wsyd zenada nie robcie tego wlasnym dzieciom

Gość • Niedziela [14.07.2019, 12:03:52] • [IP: 46.77.168.**]

To mój piesek lepiej śpiewa jak chce jeść, a to jest blamaż na całego...Lepiej by zrobił jak by poszedł do mszy służyć i w kościele świece zapalać...

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:54:20] • [IP: 176.221.123.***]

Rodzice uczą dziecko parcia na szkło.Głos żaden.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:49:58] • [IP: 176.221.123.***]

Do 164.127.29.Dobrze piszesz i cennymi muzycznie nazwiskami się podpierasz.Cóż, splycone gusta w każdej dziedzinie, coraz bardziej nas zalewają.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 11:39:07] • [IP: 37.8.230.**]

Podążaj za marze­niami, na­wet jeśli in­ni uważają, że to za da­leko 👌 Fajnie, że próbuje swoich sił w disco tance powodzenia

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:48:16] • [IP: 185.13.106.***]

To kastrat?

Gość • Niedziela [14.07.2019, 10:03:27] • [IP: 83.11.226.**]

Oboże co to za bełkot, jak można to reklamowac, wstyd, to tylko marzenia i nic więcej, , dzieci ze swinoujscia pokażcie mu jak sie spiewa.żenada prosi o pomste do nieba.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 09:56:46] • [IP: 62.69.229.**]

A jak się uczy w szkole? Co z matematyką czy przyrodą? Postępuje w myśl zasady: głos wydaję z siebie, wszyscy są w siódmym niebie i nikt nie będzie w stanie przegonić od mikrofonu. Jednym słowem mamy narodziny nowego dżastina bibera - ten też zaczynał od wycia na jutubie. Ciekawe, że tak zwana szeroka publiczność zachwyca się różnego rodzaju miernotami. Ale skoro są chętni do ekscytowania się małolatem, to niech mają swojego idola.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 07:22:43] • [IP: 164.127.29.***]

Obejrzałem klip na YT... Bój się Boga, chłopaku! Dlaczego nie było przy tobie kogokolwiek z dorosłych, kto podsunąłby ci po prostu DOBRĄ muzykę - z poważnej Chopina, Beethovena, Bacha, z popularnej The Beatles, Pink Floyd, Led Zeppelin, Abbę, M.Buble, W.Houston, Z. Wodeckiego, Andrzeja Zauchę; z jazzowej, ale tej popularnej Ellę Fitzgerald, F.Sinatrę (to może nie jazz, ale muz.swingująca)?! Disco polo - dowód na to, że można się cofnąć w rozwoju nawet muzycznie. I niech nikt nie przyrównuje disco polo do muzyki ludowej - ludowa inspirowała nawet największych kompozytorów jak Szymanowski, Chopin, a disco polo tylko przygnębia prymitywizmem kompozycji, słów, wykonania, rytmu. Ktoś powie: o rytm własnie chodzi! Tak, ludzie chcą pobujać się, rozumiem, może nawet u podłoża popularności tej" muzyki" stoi niechęć do transowości jakby narkotykowej muzyki techno. Ale ludzie, błagam, nie twórzcie czegoś, co jest prymitywne, a co może być zastąpione rzeczami znacznie lepszymi - udowodniła to choćby taneczna Abba!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 07:18:34] • [IP: 31.0.34.***]

Fajny chłopak! Życzę sukcesów !!

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:56:26] • [IP: 2.108.164.*]

Obawiam się że „gwiazdorstwo” w tym wieku nie doprowadzi do niczego dobrego.

Gość • Niedziela [14.07.2019, 06:51:06] • [IP: 185.13.106.***]

Dorośnie zostanie księdzem bo tak rodzice wymyślą. TAK POTRAFIĄ * DZIECKU WAKACJE. 10 LAT TEN DZIECIAK SAM NIE WIE Z CZYM MA DO CZYNIENIA.

Pazdzioch • Niedziela [14.07.2019, 06:49:43] • [IP: 83.20.250.**]

Ile rodzice posmarowali portalowi żeby dał taki artykuł??

Oglądasz 1-21 z 21
■ Bardzo ważne spotkanie: Koncepcja zarządzania ruchem. W środę 13 listopada 2019 r. w sali teatralnej MDK przy ulicy Matejki zaprezentowana zostanie „Koncepcja systemu zarządzania ruchem w Świnoujściu. Wyzwania miasta Świnoujście w perspektywie uruchomienia tunelu pod Świną”. Początek o godzinie 16.00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ■ Niepokojący wpis o sytuacji w świnoujskiej komendzie Państwowej Straży Pożarnej zamieszczono na Facebooku. Są konflikty, braki kadrowe, opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, pluskwy i zachowania „podchodzące pod mobbing" – czytamy w poście ■ Wracamy do tematu znaleziska w Kanale Piastowskim. Wbrew wcześniejszym twierdzeniom, wygląda na to, że coś większego jest jednak na dnie. Podobno znaleziono zatopioną barkę, całą wypełnioną amunicją zaraz przy "grzybku" obok przystani Karsibór po stronie Świnoujścia, a promy i statki dalej pływają jakby nigdy nic – pisał niedawno nasz Czytelnik. - Fajnie jakbyście potwierdzili te informacje ■ 15 radnych poparło sprzeciw, a tylko trzech wstrzymało się od głosu. W czasie nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Świnoujścia, 7 listopada Rada Miasta podjęła uchwałę dot. oświadczenia w sprawie lokalizacji inwestycji związanej z wydobyciem ropy naftowej i gazu ziemnego ■ Prezydent wycofuje się z ulg dla przedsiębiorców. Wiele emocji społecznych wzbudziły nasze informacje o ulgach udzielanych przez Prezydenta Miasta Janusza Żmurkiewicza niektórym lokalnym przedsiębiorcom. Przypomnijmy więc, że w latach 2007 - 2019 (do miesiąca IV) Prezydent Miasta udzielił ulg różnym firmom na kwotę 8.596.726,23 zł ■ Po 42 latach stacjonowania wojsk sowieckich na wyspie Uznam, w Świnoujściu pozostały smutne zagubione psy. Porzucone zwierzęta były w szoku. Ich przyjaciele nagle zniknęli. Nikt już nie mówił po rosyjsku ■ Zakończyła się przebudowa ul. Szmaragdowej w Przytorze-Łunowie, a wraz z finalizacją tego zadania wprowadzona została nowa organizacja ruchu. Kierowcy: uwaga na znaki, bo ulica jest jednokierunkowa, podobnie, jak fragment ul. Zalewowej ■ Nietypowy problem mieli świnoujscy policjanci. Kajdanki, które nałożyli zatrzymanemu mężczyźnie odmówiły posłuszeństwa i nie chciały się otworzyć. Policjanci na pomoc wezwali strażaków, którzy przecięli kajdanki za pomocą szlifierki kątowej (fleks) ■ Zmiana terminu wystawy w Muzeum Rybołówstwa Morskiego. Informujemy, że planowana w Muzeum Rybołówstwa Morskiego, na najbliższy piątek, 25 października, wystawa: „Świnoujście w przedwojennej grafice” z przyczyn niezależnych od organizatora została przeniesiona na 7 listopada 2019 r, na godz. 18.00 ■ 16 głosami „za” Rada Miasta zdecydowała o podwyżce wysokości stawek podatku od nieruchomości ■ Podatek od nieruchomości w nowym roku: w planach „górne stawki maksymalne”. W czwartek radni podejmą uchwałę o wysokości stawek podatku od nieruchomości. Z projektu uchwały wynika, że będzie zdrożej. Chyba, że ktoś ma komórkę, chlew lub kurnik i nie prowadzi w niej działalności gospodarczej ■ Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o. o informuje, iż rozpoczął prace modernizacyjne i remontowe pracowni RTG w budynku przy ulicy Mieszka I 7. Finansowanie działań inwestycyjnych odbywa się w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2019 ■ Z uwagi na brak na krajowym rynku szczepionek przeciwko grypie Szpital Miejski im. Jana Garduły w Świnoujściu sp. z o.o. informuje, że w dniach od 17.10.2019r. do 28.10.2019r. zawiesza akcję szczepień przeciwko grypie dla mieszkańców miasta w wieku powyżej 60 roku życia ■ Agatowska i Kochan wygrały w Świnoujściu ■ Mężczyzna na wózku inwalidzkim, zaopatrzony w butelkę z łatwopalnym materiałem i zapalniczkę, został zatrzymany przez policję przed jednym z lokali gastronomicznych w Świnoujściu. Mogło dojść do tragedii ■ W czwartkowy wieczór tuż przy Kościele Chrystusa Króla rozegrała się dramatyczna walka o życie mężczyzny. Po godzinie 19:00 pod kościele zatrzymały się dwie karetki pogotowia oraz dwa wozy strażackie. Ratownicy zaczęli reanimować 67-latka, u którego nastąpiło zatrzymanie krążenia. Niestety, ponad 40-minutowa akcja reanimacyjna nie przywróciła czynności życiowych ■ Ponad 1,5 mln zł wynosi łączna kwota kar, jakie miasto naliczyło wykonawcy Promenady Zdrowia za niedotrzymanie terminu wykonania inwestycji ■