POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [16.01.2020, 15:14:44] • Świnoujście

Grupa Morska proponuje więcej władzy dla Mieszkańców!

Grupa Morska proponuje więcej władzy dla Mieszkańców!

fot. Grupa Morska - Cała Naprzód

Jak informują nas przedstawiciele Grupy Morskiej – Cała Naprzód, złożyli interpelację do prezydenta Miasta dotyczącą utworzenia Osiedli na lewobrzeżu. Jako priorytet wskazywane jest wyznaczenie granic i utworzenie Osiedla Posejdon. Członkowie Stowarzyszenia Grażyna Tosnowiec, Krystian Kośmider, Krzysztof Milewski oraz Dagmara Nowaczkiewicz widzą również taką potrzebę i aktywnie będą uczestniczyć w realizacji tego przedsięwzięcia.

Radni z Grupy Morskiej argumentują inicjatywę potrzebą zwiększenia możliwości działania samych Mieszkańców w swoich ośrodkach życia. Istotnym argumentem za, jest funkcjonowanie Osiedli na prawobrzeżu, Warszów, Karsibór, a szczególnie Przytór – Łunowo, gdzie działa Radny Grupy Morskiej Sławomir Nowicki. Osiedla funkcjonują tam od dawna i rzeczywiście skupiają aktywnych Mieszkańców, którzy walczą o interes lokalnych wspólnot oraz organizują życie społeczne i cykliczne imprezy.

„Wspólne działanie w ramach Osiedla łączy. Nikt nikogo nie wyklucza ze względu na poglądy, sprawy pochodzenia, czy światopogląd. Działamy skutecznie ponad wszelkimi podziałami i ponad podziałami zapraszamy wszystkich bez wyjątku do włączenia się w inicjatywę utworzenia Osiedli na lewobrzeżu. Mieszkańcy najlepiej znają swoje potrzeby, a my powinniśmy stwarzać przestrzeń do działania"

Stowarzyszenie Grupa Morska Cała Naprzód


komentarzy: 45, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 45

Gość • Niedziela [19.01.2020, 09:43:33] • [IP: 192.95.4.***]

Jeszcze niech zagłosują za" Wchodomatem" do płatnego wejścia do tego lasku...

Gość • Piątek [17.01.2020, 22:25:23] • [IP: 46.114.37.**]

Głosowali za SPP więc ich też zapamiętamy do wyborów, ale na pewno tak zadowoleni z wyniku nie będą.

Gość • Piątek [17.01.2020, 16:28:43] • [IP: 216.130.39.**]

Do Damian Wątkowski • Czwartek [16.01.2020, 19:06:11] • [IP: 94.254.220.***]. ... to trzeba bylo pokaza Pani Tosnowiec to ogloszenie z cena. Podobnie tez jest na niektorych portalach nieruchomosci - Zdjecie z cena mieszkania zas po kliknieciu na dane ogloszenie cena juz wyzsza. Czy to naciaganie. ... raczej nie. porostu brak poprawnej aktualizacji ogloszenia. A tak naprawde jesli chce sie kupic w miare dobry pojazd to nie stety, ale troche trzeba sie naszukac. Odnosnie zas glosowania przeciwko mieszkancow w sprawie ustanowienia Sterfy Platnego Parkowania to wiele osob to zapamietalo i przy nastepnych wyborach bedzie sie roilo od plakatow z podpisanymi facjatami i glosem w tej sprawie.

Gość • Piątek [17.01.2020, 14:11:40] • [IP: 185.210.37.**]

Nazwa dobrze się kojarzy członkowie przyjęli metodę cała naprzód zrobić sobie dobrze a co po nas to zobaczymy

Gość • Piątek [17.01.2020, 11:48:51] • [IP: 83.11.176.***]

TA CAŁA GRUPA MORSKA TO JAKIS NIE WYPAŁ, ZAWSZE ZABŁYSNĄ JAKĄS GŁUPOTĄ, ALE CO SIĘ DZIWIC PO TAKICH SZKOŁACH RZEZNICZYCH I PO PODSTAWÓWKACH TO I MYSLENIE NI JAKIE. ZACZYNAJĄ I NIE KONCZĄ. A GŁOSUJĄ ZAWSZE PRZECIW LUDZIOM ABY IM BYŁO GORZEJ, POSZLI WON,

Gość • Piątek [17.01.2020, 11:36:42] • [IP: 176.221.123.***]

A która to Pani Tosn...c?

Gość • Piątek [17.01.2020, 10:30:34] • [IP: 176.221.122.**]

bueheheh, takie numery to nie do mnie

Gość • Piątek [17.01.2020, 10:25:02] • [IP: 46.215.77.***]

Mister Nowicki ze swoją grupą morską niechaj zajmie się psim cmentarzem o jaki zabiegał, chyba że wydzieli psie kwatery na swej posesji przy hacjendzie...To dzika banda oszołomów...

Gość • Piątek [17.01.2020, 09:13:02] • [IP: 93.94.189.***]

Nazwisko Pani Tosn...c mówi samo za siebie. Od tej całej rodziny należy się trzymać jak najdalej. Krętacze, ściemniacze i naciągacze. Niejednego w mieście oszukali. WSTYD że pcha się na świecznik.

MaRiO • Piątek [17.01.2020, 08:21:51] • [IP: 178.238.247.**]

Sorki, ale jakiekolwiek ruchy z nazwiskiem Tosnowiec są nie na miejscu i z góry skazane na niepowodzenie. (to tak bardzo delikatnie napisane)

Gość • Piątek [17.01.2020, 08:08:58] • [IP: 157.25.141.**]

Myślicie cwaniaki ze zapomnieliśmy jak głosowaliście za SPP?? Wypad na drzewo.

Gość • Piątek [17.01.2020, 07:37:56] • [IP: 176.221.123.***]

Proponuje wprowadzic jeszcze oplate za chodzenie po chodniku. Albo za stanie. Stoja takie plotkary i chodnik zajmuja. chodzic sie nie da. niech placa!

Gość • Piątek [17.01.2020, 00:15:37] • [IP: 37.7.24.***]

Tylko własnym intresem się kierują

Gość • Piątek [17.01.2020, 00:06:20] • [IP: 176.221.123.**]

Krętacze wypieliście się na ludzi przy SPP a teraz ponownie chcecie ludzi oszukać. Szukacie głupszych od siebie. Takie pomysły to sobie wsadżcie - oszuści..

Gość • Czwartek [16.01.2020, 23:49:32] • [IP: 37.47.187.***]

Bardzo dobrze popieram i jeszcze obciążyc te zakały co parkują na ulicy bo nie mają garażu, albo nie chce im się wjechać na teren posesji

Gość • Czwartek [16.01.2020, 23:41:46] • [IP: 188.146.188.*]

To stary i nie ich pomysł. Jak pilnie zaktywizować mieszkańców do zainteresowania się sprawami miasta podaję przepis: na poważnie zająć się sprawą wody dla miasta, zmusić prezydenta do zajęcia się sprawą dopłaty przez rząd do tunelu bo koszty wszelkie rosną a miasto nie będzie mialo z czego dopłacać. To na poczatek, resztę powaznych i ważnych spraw dla mieszkańców podam przy następnej okazji.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 21:46:23] • [IP: 46.76.72.**]

Aktywni dla siebie i swoich pomiotów, resztę ludzi ma w du..e, ostatnie zebranie w Przytorze, jazgot i tyle i to kurczowe trzymanie mikrofonu...

Gość • Czwartek [16.01.2020, 21:29:48] • [IP: 194.99.104.***]

Grupa Morska, to miernoty. Podobnie jak miejscowe pasożyty: PO, PiS, czy SLD. Najważniejszymi elementami tego miasta, tego systemu są: Jan Kowalski, Ania Wiśniewska, ja i mieszkańcy miasta Świnoujścia, którzy bezpośrednio tworzą budżet miasta. Nie do końca jestem przekonany, czy oni, pasożyty są nam potrzebni?!

Gość • Czwartek [16.01.2020, 21:27:44] • [IP: 37.47.158.***]

A GŁĄBY nie wiedzą oś. Posejdon już jest 😝😭😗

Gość • Czwartek [16.01.2020, 21:16:39] • [IP: 31.11.129.**]

znowu to roszczeniowe babsko udaje że coś chce dla mieszkańców

JUST ACT 447 • Czwartek [16.01.2020, 21:12:22] • [IP: 176.221.122.**]

TYLKO ASIA I RYSIO GODNA JEST WŁADZY W TYM KIBUCU!! RESZTA TO OSZOŁOMY GESZEFCIARZE I NACIĄGACZE. OGŁUPIAJĄ LOKALNY TĘPY MOTŁOCH, SIEDZĄ PRZY KORYCIE I ROBIĄ WSZYSTKO CO IM KORPORACJE, KARTELE I BANDY NAKAZUJĄ.

Gość • Czwartek [16.01.2020, 20:22:12] • [IP: 188.146.185.***]

A oni maja klub

Gość • Czwartek [16.01.2020, 19:43:26] • [IP: 37.47.162.***]

Więcej władzy dla mieszkańców? A gdzie sluchaliscie mieszkańców jak nie chcieli SPP? Mieliście nas w dupie. Wsadzcie swoje bezsensowne pomysły też w du... Grupa Morska powinna wiedzieć że po to mieszkancy wybierają radnych że to oni mają dbać o dobro mieszkańców a nie jakieś rady osiedli które nic nie mogą oprócz zorganizowania potancowy po gwiazdami co robi radny Nowicki bo tylko to umie.

Damian Wątkowski • Czwartek [16.01.2020, 19:06:11] • [IP: 94.254.220.***]

DO komisu samochodowego można się przejść i zobaczyć jak zachowuje się pani lewej moj przykład zapytałem sie u nich o cenę auta wydawała się za duża zdziwiłem się inzaczalem szukać po internecie tego samochodu znazazlem ten samochód na stronie komisowej tej pani i okazało się ze samochód na stronie jest tańszy o 12tys złotych pani chciała chyba na ulotki przed wyborami zarobić pozdrawiam Damian wątkowski