POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.01.2022, 11:51:10] • Świnoujście

Niebezpieczne przejście dla pieszych przy ulicy 11 Listopada zostanie przesunięte

Przejście dla pieszych przy ulicy 11 Listopada na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Matejki, a skrzyżowaniem z ulicą Hetmańską zostanie przesunięte. Wszystko za sprawą groźnych wypadków do których dochodziło w tym miejscu.

Inwestycja ta obejmie m.in naprawę drogi dla rowerów i drogi dla pieszych na odcinku łącznie ok. 160 metrów, a także rozbiórkę istniejących dojść pieszych i przebudowę ciągów pieszych i rowerowych.

Jak czytamy w opublikowanym zamówieniu publicznym dotyczącym przebudowy wymieniona zostanie stara nawierzchnia z kostki betonowej na nową nawierzchnię z kostki brukowej betonowej, rozebrane zostaną dojścia pieszego do starej lokalizacji przejścia dla pieszych i ułożone zostaną dojścia pieszego do nowej lokalizacji przejścia dla pieszych.

Konieczne będzie także przesunięcie znaków drogowych w tym miejscu, a także wykonanie nowego oznakowania poziomego i likwidacja tego nieaktualnego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Środa [26.01.2022, 17:11:02] • [IP: 37.8.230.***]

Młody, chce skrzyknac sie do wyborów i z własnarodzina bedzie wiedział jak budować przejscia, A do PRZEJSC różnegp rodzaju to młodzi mają szczególny dryg. Do skrzykiwania sie tez mają SMYKAŁKĘ. Jak dojdą do władzy to przynajmniej będzie zabawnie. Maja też ubaw jak starzy wywracają się. Bezstresowe wychowanie daje znać...Kiedyś typało się jak nie dali zabawki.

Gość • Niedziela [23.01.2022, 20:19:36] • [IP: 46.205.144.***]

23:52- o tym własnie jest ten ironiczny wpis z 9:24!

Gość • Piątek [21.01.2022, 11:51:55] • [IP: 45.151.167.**]

Kolejny przyklad, że drepczemy w miejscu!

Gość • Środa [19.01.2022, 23:52:37] • [IP: 176.221.125.**]

Gdzie Matejki a gdzie Hetmańska ?

pionier 52 • Środa [19.01.2022, 11:33:07] • [IP: 88.156.234.***]

W końcu skrzyknijcie sie i idzcie na wybory (młodzi) przeciez taki debil radny dostaje głosy od całej swojej rodziny (ok 100) i decyduje o nas mieszkańcach.za rok wybory to w świecie internetu nie powinno być problemem pogonić ten mafijny układ...który nawet nie jest z Swinoujscia.

Gość • Wtorek [18.01.2022, 09:24:13] • [IP: 46.205.150.***]

14:27...32.*** chcesz zrobic rondo na Matejki w pobliżu Hetmańskiej?! Czy zrozumiałeś, o czym jest ten tekst?!

Gość • Wtorek [18.01.2022, 01:25:47] • [IP: 46.205.150.***]

22:16 - tam były wypadki. Nie piszą tu o wrażeniach, lecz o faktach.

dzony • Poniedziałek [17.01.2022, 22:16:17] • [IP: 5.173.136.**]

Czesto tam chodze i wcale nie jest niebezpiecznie, nie maja na co pieniedzy marnowac. Niech smietniki postawia na Wojska Polskiego bo oprocz przystankow nie ma zadnego

Gość • Poniedziałek [17.01.2022, 17:35:07] • [IP: 46.205.150.***]

16:29- to prawda, że tamten przejazd na Daszyńskiego to wyjątkowa podłość jakiegoś grzej-tyłka z Urzedu Miasta, każda jazda w tamtym miejscu to mocna adrenalina, czy wyłoni się samochód i jak szybko będzie jechał. Ale wybudowanie ścieżki rowerowej wzdłuż obwodnicy od tamtego miejsca na Daszyńskiego chyba zastąpi ten przejazd, bo możliwe, że będzie w nowym miejscu, 40 m dalej, ale zobaczymy.

Gość • Niedziela [16.01.2022, 16:29:28] • [IP: 176.221.124.**]

Niebezpieczny to jest oszolom ktory to wszystko wymysla. Tak samo zakret sciezki rowerowej na daszynskiego Przy wyjezdzie z parkingu (Obok zwiku). Tylko czekac na sezon i wypadki. Zamiast poprowadzic sciezke prosto to uratowali 10 metrow kwadratowych tranika zeby psy mialy gdzie srac. Cale miasto jest zbudowane z na takich bublach.

Gość • Niedziela [16.01.2022, 14:27:36] • [IP: 89.151.32.***]

Zamiast zrobić bezpieczne rondo, to znowu marnują nasze pieniądze i na pewno będzie gorzej jak jest. Wstyd!

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Latouche-Tréville francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okrętów podwodnych płynie do Świnoujścia ■ Mamy nowego milionera w Świnoujściu! Zagrał w lotto i zgarnął sporą kasę! Dużo szczęścia miał jeden z mieszkańców Świnoujścia. W ostatnim czasie postanowił zagrać w lotto. Tym razem był to bardzo dobry pomysł, ponieważ świnoujścianin wygrał naprawdę sporo pieniędzy. Od teraz może mówić o sobie milioner ponieważ wygrał 1,2 mln złotych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odbyło się w piątek, 6 maja. Szczęśliwym punktem lotto okazał się punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w Świnoujściu. Wygrana wysokości 1 242 016, 00 zł to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar Młodzieży w Świnoujściu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Gościnnego Portu będziemy gościć jednostkę szkoleniową Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar Młodzieży zacumuje na nabrzeżu udostępnionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysokości Kapitanatu Portu. W środę 11 maja żaglowiec udostępni swój pokład zwiedzającym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wstęp jest bezpłatny ■ Największą flagę narodową jaka powiewała w Polsce mogliśmy podziwiać na szczycie latarni morskiej ■ Nie żyje Ukrainka. Morderca był na miejscu zdarzenia Do tragedii doszło przy osiedlu Platan. W jednym z mieszkań miało miejsce morderstwo kobiety narodowości ukraińskiej. Sprawca znajdował się na miejscu zdarzenia. Oprócz nich było tam również dziecko. ■