POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [16.01.2022, 11:51:10] • Świnoujście

Niebezpieczne przejście dla pieszych przy ulicy 11 Listopada zostanie przesunięte

Przejście dla pieszych przy ulicy 11 Listopada na odcinku między skrzyżowaniem z ul. Matejki, a skrzyżowaniem z ulicą Hetmańską zostanie przesunięte. Wszystko za sprawą groźnych wypadków do których dochodziło w tym miejscu.

Inwestycja ta obejmie m.in naprawę drogi dla rowerów i drogi dla pieszych na odcinku łącznie ok. 160 metrów, a także rozbiórkę istniejących dojść pieszych i przebudowę ciągów pieszych i rowerowych.

Jak czytamy w opublikowanym zamówieniu publicznym dotyczącym przebudowy wymieniona zostanie stara nawierzchnia z kostki betonowej na nową nawierzchnię z kostki brukowej betonowej, rozebrane zostaną dojścia pieszego do starej lokalizacji przejścia dla pieszych i ułożone zostaną dojścia pieszego do nowej lokalizacji przejścia dla pieszych.

Konieczne będzie także przesunięcie znaków drogowych w tym miejscu, a także wykonanie nowego oznakowania poziomego i likwidacja tego nieaktualnego.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Środa [26.01.2022, 17:11:02] • [IP: 37.8.230.***]

Młody, chce skrzyknac sie do wyborów i z własnarodzina bedzie wiedział jak budować przejscia, A do PRZEJSC różnegp rodzaju to młodzi mają szczególny dryg. Do skrzykiwania sie tez mają SMYKAŁKĘ. Jak dojdą do władzy to przynajmniej będzie zabawnie. Maja też ubaw jak starzy wywracają się. Bezstresowe wychowanie daje znać...Kiedyś typało się jak nie dali zabawki.

Gość • Niedziela [23.01.2022, 20:19:36] • [IP: 46.205.144.***]

23:52- o tym własnie jest ten ironiczny wpis z 9:24!

Gość • Piątek [21.01.2022, 11:51:55] • [IP: 45.151.167.**]

Kolejny przyklad, że drepczemy w miejscu!

Gość • Środa [19.01.2022, 23:52:37] • [IP: 176.221.125.**]

Gdzie Matejki a gdzie Hetmańska ?

pionier 52 • Środa [19.01.2022, 11:33:07] • [IP: 88.156.234.***]

W końcu skrzyknijcie sie i idzcie na wybory (młodzi) przeciez taki debil radny dostaje głosy od całej swojej rodziny (ok 100) i decyduje o nas mieszkańcach.za rok wybory to w świecie internetu nie powinno być problemem pogonić ten mafijny układ...który nawet nie jest z Swinoujscia.

Gość • Wtorek [18.01.2022, 09:24:13] • [IP: 46.205.150.***]

14:27...32.*** chcesz zrobic rondo na Matejki w pobliżu Hetmańskiej?! Czy zrozumiałeś, o czym jest ten tekst?!

Gość • Wtorek [18.01.2022, 01:25:47] • [IP: 46.205.150.***]

22:16 - tam były wypadki. Nie piszą tu o wrażeniach, lecz o faktach.

dzony • Poniedziałek [17.01.2022, 22:16:17] • [IP: 5.173.136.**]

Czesto tam chodze i wcale nie jest niebezpiecznie, nie maja na co pieniedzy marnowac. Niech smietniki postawia na Wojska Polskiego bo oprocz przystankow nie ma zadnego

Gość • Poniedziałek [17.01.2022, 17:35:07] • [IP: 46.205.150.***]

16:29- to prawda, że tamten przejazd na Daszyńskiego to wyjątkowa podłość jakiegoś grzej-tyłka z Urzedu Miasta, każda jazda w tamtym miejscu to mocna adrenalina, czy wyłoni się samochód i jak szybko będzie jechał. Ale wybudowanie ścieżki rowerowej wzdłuż obwodnicy od tamtego miejsca na Daszyńskiego chyba zastąpi ten przejazd, bo możliwe, że będzie w nowym miejscu, 40 m dalej, ale zobaczymy.

Gość • Niedziela [16.01.2022, 16:29:28] • [IP: 176.221.124.**]

Niebezpieczny to jest oszolom ktory to wszystko wymysla. Tak samo zakret sciezki rowerowej na daszynskiego Przy wyjezdzie z parkingu (Obok zwiku). Tylko czekac na sezon i wypadki. Zamiast poprowadzic sciezke prosto to uratowali 10 metrow kwadratowych tranika zeby psy mialy gdzie srac. Cale miasto jest zbudowane z na takich bublach.

Gość • Niedziela [16.01.2022, 14:27:36] • [IP: 89.151.32.***]

Zamiast zrobić bezpieczne rondo, to znowu marnują nasze pieniądze i na pewno będzie gorzej jak jest. Wstyd!

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Niedziela: Na zachodzie, południu, częściowo w centrum oraz na północy Polski prognozowany jest upał z maksymalnymi wzrostami temperatury maksymalnej powietrza do 30°C/34°C. Ponadto,w drugiej fazie dnia na samych krańcach poludniowych, południowo - zachodnich, zachodnich i północno - zachodnich będą formować się wydajne opadowo burze z ulewnymi opadami deszczu o wydajności do 15-20 mm, gradem o średnicy do 1-2 cm oraz punktowo silnymi porywami wiatru o prędkości do 70-80 km/h. ■ Co z tymi ozdobnymi ringami na świnoujskiej promenadzie? Mieszkaniec po raz kolejny zwrócił uwagę, że nie działają. - Czy już nie doczekamy się ich naprawy? - pyta mieszkaniec. Jednocześnie dodając, że od prawie dwóch lat nie świecą się zamontowane na nich ledy. W tym roku niestety kolejne ledy nie działają. - Czy tak już zostanie na zawsze? - zastanawia się Czytelnik ■ Uwaga honorowi dawcy krwi Z dniem 30 czerwca 2022 r. tracą ważność legitymacje uprawniające honorowych krwiodawców do bezpłatnych przejazdów autobusami „Komunikacji Autobusowej” Sp. z o. o. w Świnoujściu, wydane przez Prezydenta Miasta Świnoujście w Wydziale Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Świnoujście. Od dnia 1 lipca 2022 r. dokumentem uprawniającym do bezpłatnych przejazdów dla osób posiadających tytuł „Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi” będzie legitymacja Zasłużonego Honorowego Dawcy Krwi wydana przez Zarząd Główny/Okręgowy PCK