POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.11.2021, 01:48:28] • Świnoujście

Kilku urzędników na kwarantannie w związku z zakażeniem koronawirusem

Kilku świnoujskich urzędników z powodu zakażenia koronawirusem trafiło na kwarantannę. Z informacji przekazanych przez miasto wynika, że na tę chwilę w izolacji przebywa siedmiu urzędników.

4 fala pandemii wyraźnie przyspiesza. Codziennie odnotowuje się kilkadziesiąt przypadków zakażeń COVID - 19. Jak widać koronawirus nie oszczędza także świnoujskich urzędników. Po raz kolejny informujemy na temat izolacji i stwierdzonych zakażeń w Urzędzie Miasta.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Czwartek [25.11.2021, 14:53:56] • [IP: 31.0.124.**]

Do IP.5.172.232*** Serdecznie dziękuję za informacje o szczepieniu.Nie jest co prawda od ręki - bo na 22 grudnia ale mam kłopot z głowy i jedno zmartwienie mniej.Zyczę zdrowia!!

Gość • Czwartek [25.11.2021, 09:23:10] • [IP: 176.221.125.***]

IV rzesza juz nie musi stawiac obozow koncentracyjnych by testowac na ludziach swoje chemikalia, teraz sami sie proszą o to, jacy ci ludzie są tępi, wszyscy umrą a zartuci szybciej

Gość • Środa [24.11.2021, 21:03:49] • [IP: 37.8.230.***]

Gość • Niedziela [21.11.2021, 12:35:20] • [IP: 78.10.206.*]nie martw się, zachorujesz,

Gość • Poniedziałek [22.11.2021, 16:10:16] • [IP: 176.221.124.**]

Gość • Poniedziałek [22.11.2021, 14:56:59] • [IP: 5.172.232.***] Idz do pierwszego lepszego punktu gdzie szczepia (np. apteka gemini przy uznamie) i dostaniesz szczepienie od reki. Foliarze niech przestana siac panike i biora w zyle bez tego dramatyzowania

Gość • Poniedziałek [22.11.2021, 14:56:59] • [IP: 5.172.232.***]

Czy w Swinoujściu szczepią na COV!Dzwoniłam przez 6 godzin w poniedziałek a automat kazał mi czekać 28, 31, 40 minut na połączenie. No i nie zarejestrowałam się.A punkcie szczepień w Szpitalu -GRYPA i nic nie wiedzą o kowidzie.To jak to jest? SMS przypominający dostałam TV ca łe dnie nawołuje do szczepień.No i co !!

Gość • Niedziela [21.11.2021, 17:57:21] • [IP: 176.221.125.***]

lista smierci jest duza, duzo kobiet w starym wieku od 40 do 80 lat sie zaszczepilo i duzo umarlo na covid, chociaz mialy szczepienia i nic nie pomoglo

Gość • Niedziela [21.11.2021, 12:35:20] • [IP: 78.10.206.*]

Dlaczego ja nie choruję, a chorują tylko sami sławni wyszczepieni zamaskowani covidioci?

Mieszkaniec • Niedziela [21.11.2021, 11:17:23] • [IP: 188.146.166.***]

Niech zdrowieją. Po to są choroby, by z nich zdrowieć.

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ W całym kraju wiać będzie silny i porywisty wiatr w porywach 70-90 km/h, w górach i nad morzem 90-110 km/h wiejący z kierunków zachodnich i północno-zachodnich. ■ Mieszkaniec podzielił się swoimi spostrzeżeniami z przechadzki po mieście. Jego uwagę zwrócił zły stan nawierzchni Placu Wolności. - Przechodząc przez centrum miasta (plac Wolności) i widząc odpadnięte duże płyty, należałoby zadać pytanie, czy w miejscu tym nie powinno się przeprowadzić kontroli stanu płytek i innej infrastruktury i zaplanować remont, zanim nastanie sezon letni, zanim tłumy turystów zapełnią plac? Do tego brudny wręcz zasyfiony. ■ Nowy Rok 2022 witamy w domach, wśród najbliższych, z nadzieją na lepsze 365 dni! ■ Dokładnie 15 minut trwała 57 sesja Rady Miasta. Po krótkiej dyskusji radni zatwierdzili wykaz wydatków, które nie wygasają z końcem roku budżetowego ■ Dwa tysiące dwadzieścia jeden lat mija od cudu Betlejemskiej Stajenki. Boże Narodzenie upływa nam w cieniu obostrzeń i informacji o kolejnych ofiarach koronawirusa. Mimo wszystko to najcieplejsze święta w roku. Świętujmy radośnie i… rozważnie! ■ Mieszkańcy Świnoujścia dołączyli do ogólnopolskich manifestacji przeciw Lex TVN - apel.tvn.pl ■ Mimo wątpliwości- radni przyjęli prezydencki projekt budżetu miasta na 2022. Poparcie rajców zyskał też projekt wieloletniej prognozy finansowej miasta do roku 2035 ■ Rada Miasta Świnoujście przyjęła apel do Sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej i Żeglugi o wsparcie polskiej branży rybackiej w negocjacjach Rządu RP z Komisją Europejską w sprawie rekompensat za obecny oraz przyszłe zakazy połowów ryb. Przyjęcie apelu poprzedzone zostało wysłuchaniem przedstawicieli rybaków ■