POGODA

Reklama


Fama

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [26.08.2016, 16:44:49] • 安inouj軼ie
Wariacje Kolbergowskie – muzyczny hit FAMY 2016

fot. iswinoujscie.pl

Warto by這 wybra si w czwartkowy wiecz鏎 do hali Basenu P馧nocnego! Wsp鏊nym koncert beskidzkiej Kapeli Malisz闚 fama nawi您a豉 do swoich najlepszych tradycji ale tak瞠 do najlepszej polskiej tradycji. D德i瘯i pere貫k polskiej muzyki ludowej pobrzmiewaj w utworach naszych najwi瘯szych klasyk闚. Tym razem mazurki, oberki i kujawiaki us造szeli鄉y aran瘸cji na zesp馧 ludowy i orkiestr smyczkow. Na podstawie opracowa Oskara Kolberga koncert przygotowa Adam Klocek.czytaj

komentarzy: 1, skomentuj
iswinoujscie.pl • Pi徠ek [26.08.2016, 13:38:57] • 安inouj軼ie

„Czy tak trudno by poet?” pyta w tek軼ie jednego ze swoich najwi瘯szych przeboj闚 Jonasz Kofta. Ten wra磧iwy i utalentowany cz這wiek g喚boko wierzy, 瞠 na przek鏎 zabetonowaniu 鈍iata przez bezduszn cywilizacj poezja i uczucia utoruj sobie drog w 鈍iecie i uczyni ludzi bardziej szcz窷liwymi. I cho to karczowanie materialistycznej d簑ngli nie przychodzi poetom 豉two to Jonasz Kofta by豚y zapewne wzruszony i szcz窷liwy widz帷 na scenie MDK w 安inouj軼iu tak mas m這dych ludzi walcz帷ych o pi瘯ne 篡cie dla jego idei w cudownych tekstach zawartych. Koncert „Moja paranoja” do tekst闚 Jonasza Kofty by jednym z najwa積iejszych dotychczasowych spektakli tegorocznej Famy. Na scenie Sali teatralnej MDK zaprezentowali si uczestnicy warsztat闚 wokalnych Famy.czytaj

komentarzy: 1, skomentuj
iswinoujscie.pl • Czwartek [25.08.2016, 12:58:55] • 安inouj軼ie
Przedostatki famowskie

fot. Organizator

46. Fama GAZ-SYSTEM Terminal Sztuki dobiega ko鎍a. Przed nami przedostatni dzie festiwalu. Ale za to jaki! Dzia豉nia artystyczne w podw鏎kach przy ulicy Ho責u Pruskiego, spektakl, koncert „Wariacje Kolbergowskie” z udzia貫m Kapeli Malisz闚 oraz laureata nagrody Grammy – Adama Klocka.czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • 字oda [24.08.2016, 12:20:07] • 安inouj軼ie
Strefy otwarte Famy. Zobacz co b璠zie si dzia這 w 鈔od!

fot. Organizator

Dziesi徠y dzie 46. Famy GAZ-SYSTEM Terminal sztuki to zn闚 artystyczny maraton i zaskakuj帷e miejsca prezentacji. Sztuka zago軼i nie tylko na festiwalowych scenach, ale tak瞠 w markecie Lidl oraz w knajpce Hamaki. Dzi tak瞠 filmowa w nieodleg陰 przesz這嗆 – zobaczymy filmy, kt鏎e powsta造 podczas festiwalu. Na wszystkie wydarzenia – wst瘼 wolny! czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
Agnieszka Puszcz • Wtorek [23.08.2016, 14:19:29] • 安inouj軼ie
FAMA: WARIACJE KOLBERGOWSKIE – koncert premierowy KAPELA MALISZ紟, ORKIESTRA SMYCZKOWA UMFC, ADAM KLOCEK

fot. Organizator

Celem projektu jest tw鏎cza interpretacja polskiej muzyki tradycyjnej oraz ukazanie jej w nowym kontek軼ie muzycznym. Na repertuar wydarzenia z這膨 si mazurki, oberki i kujawiaki w aran瘸cji na zesp馧 ludowy i orkiestr smyczkow. Utwory zostan przygotowane na podstawie opracowa Oskara Kolberga.czytaj

Zaktualizowano: Wtorek [23.08.2016, 15:59:22]
komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • Wtorek [23.08.2016, 11:40:26] • 安inouj軼ie
OBUHem w paranoj. Wtorek na Famie

fot. Organizator

茳my dzie 46. Famy GAZ-SYSTEM Terminal sztuki to mi璠zy innymi koncert z piosenkami Jonasz Kofty w wykonaniu uczestnik闚 Sekcji wokalnej, wielki teatralny mecz 1050-lecia na placu Wolno軼i, spora dawka humoru oraz jeszcze wi瘯sza – muzyki. Na wszystkie wydarzenia – wst瘼 wolny!czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [22.08.2016, 11:19:19] • 安inouj軼ie
FAMA na poniedzia貫k!

fot. Organizator

Pi瘯na parada pod patronatem pi瘯nej Wenus, kolejne spotkania w ramach Miejsc literatury oraz go嗆 specjalny festiwalu – duet BAiKA czyli nowy projekt muzyczny za這篡ciela Heya czy Indios Bravos – Piotra Banacha. Ot, poniedzia貫k na Famie. I wszystko za darmo! czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • Sobota [20.08.2016, 12:33:15] • 安inouj軼ie
Sobotni tuzin zdarze na Famie!

fot. Organizator

46. Fama GAZ-SYSTEM Terminal Sztuki na p馧metku! Ale wcale nie zwalniamy. Przed Pa雟twem tuzin artystycznych propozycji. W鈔鏚 nich koncert premierowy – „Opowie嗆 o bezsennej nocy”.czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Nekrolog

stanis豉w ca趾a

篡 lat 74
Zm. 09.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-15 o godz. 10:00
modlitw przy grobie
na kwaterze G3-4-10 na Cmentarzu w 安inouj軼iu

*


Mariusz Wullert

篡 lat 45
Zm. 12.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-16 o godz. 12:00
Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu o godz. 11:45
Rozpocz璚ie modlitwy
przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 12:00
Msza 安. zostanie odprawiona
w Ko軼iele pw. Chrystusa Kr鏊a o godz. 10:30
*


Wojciech Motyka

篡 lat 71
Zm. 11.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-17 o godz. 14:00
przy grobie – kwatera A1-5-13
na Cmentarzu w 安inouj軼iu
*


Teresa Lesnau

篡豉 lat 68
Zm. 13.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-18 o godz. 13:00
Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu o godz. 12:45
Rozpocz璚ie modlitwy
przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 13:00

Msza 安. zostanie odprawiona
w Ko軼iele pw. NMP Gwiazdy Morza o godz. 12:00
*


Grzegorz Klucznik

篡 lat 43
Zm. 17.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-19 o godz. 12:00
Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu o godz. 11:45
Rozpocz璚ie modlitwy
przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 12:00
Msza 安. zostanie odprawiona
w Ko軼iele pw. Chrystusa Kr鏊a o godz. 10:30
*


J霩ef Grabowski

篡 lat 75
Zm. 16.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-20 o godz. 11:00
Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu o godz. 10:45
Rozpocz璚ie modlitwy
przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 11:00
Msza 安. zostanie odprawiona
w Ko軼iele pw. 朱. Stanis豉wa i Bonifacego BM o godz. 10:00
*


Maciej Wo幡iak

篡 lat 73
Zm. 15.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-20 o godz. 13:00
Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu o godz. 12:45
Rozpocz璚ie modlitwy
przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 13:00
*


HADES

Kompleksowe Us逝gi Pogrzebowe
Ul. Lutycka 2
Tel. 91 321 08 00, 695 908 908
Ca這dobowe Pogotowie Pogrzebowe
Tel. 91 321 08 00, 695 908 908
www.hades.swinoujscie.pl




Wyrazy g喚bokiego wsp馧czucia z powodu 鄉ierci

.P. MARIUSZA WULLERT

皋nie, Rodzinie i Bliskim sk豉daj Rada Nadzorcza, Zarz康 i Pracownicy SML-W "S這wianin"



Nekrolog

TADEUSZ ADAMCZYK

玆 LAT 71
Zm. 02.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-16 o godz. 13:00
Nabo瞠雟two 瘸這bne odprawione zostanie w ko軼iele B.M.Kozala w dniu 16.04.2024 o o godz 9.00


J紌EF KOTUS

玆 LAT 89
Zm. 13.04.2024r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2024-04-18 o godz. 12:00
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie si Msz 安i皻a w ko軼iele 安. Wojciecha w dniu 18. 04 2024 o godz 10.00 Po瞠gnanie odb璠zie si w dniu 16.04.2024 o godz 10.00 w kaplicy na cmentarzu w 安inouj軼iu


MARIUS

Kompleksowe Us逝gi Pogrzebowe
Ul. Gda雟ka 7
Tel. 91 321 8996, 515 594 244
Ca這dobowe Pogotowie Pogrzebowe
www.mariusup.pl




■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Zapraszam na posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Spo貫cznych Rady Miasta 安inouj軼ie zaplanowanej na dzie 17.04.2024 r. (鈔oda) o godz. 12.00 w sali 315 Miejskiego Domu Kultury, na kt鏎ym zaprezentowana zostanie koncepcja rozbudowy Szpitala Miejskiego im. Jana Gardu造 w 安inouj軼iu Sp. z o.o. ■ Joanna Agatowska Prezydentem 安inouj軼ia w I turze! To historyczne zwyci瘰two! Oczywi軼ie musi by potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protoko堯w z 27 komisji wyborczych w 安inouj軼iu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokona豉 trzech swoich konkurent闚 i w I turze zosta豉 prezydentem 安inouj軼ia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zosta這 jeszcze dokonane. Nast徙i po wydaniu 安iadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. wrze郾ia br. Roszczenia obu stron w zwi您ku z prowadzonymi mediacjami s obj皻e tajemnic mediacji - t逝maczy Jaros豉w Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta 安inouj軼ie ■